Dantų implantacija

Straumann grupės Neodent implantas

Kaina: 449 €

Profesionali dantų implantacija Panevėžyje bei patraukli dantų implantų kaina!

Dantų implantacija – tai moderni, saugi ir efektyvi procedūra, kuri padeda greitai ir neskausmingai atkurti prarasto danties šaknį. Dantų implantai yra vienas svarbiausių praėjusio amžiaus odontologijos mokslo išradimų.

Dantų implanto kaina per kelis dešimtmečius praktiškai nekito, tačiau patys implantai per tą laiką  stipriai ištobulėjo, paplito ir tapo prieinami daugumai pacientų. Kadangi klinika įsuka po keletą tūkstančių implantų per metus, mes galime pasiūlyti itin patrauklią implanto kainą.

Vieno danties implanto kaina svyruoja nuo 549 iki 749 eurų, priklausomai nuo gamintojo. Aukštaitijos implantologijos klinika bendradarbiauja su keliais implantų gamintojais: šveicarų kompanija Straumann group bei švedų kompanija Nobel Biocare. Straumann implanto kaina 699-749 Eur.; Nobel Biocare implanto kaina 699 Eur.

Danties implantas yra labai panašus į nedidelį varžtelį, kurį kiekvienas žmogus yra laikęs rankoje, kai teko kabinti paveikslą ar daryti remontą namuose. Skirtumas tas, kad implantas – tai medicininis varžtelis, pagamintas taip, kad kuo geriau prisitaikytų jūsų organizme.

dantu-implantaiImplanto tikslas – atkurti natūralios danties šaknies funkciją, t.y. jis yra pagrindas, ant kurio tvirtai ir stabiliai laikosi dirbtinis dantis, kad jūs galėtumėte nebijodamas mėgautis maistu ir šypsotis.

Dantų implantacija - burnos chirurgui kasdieninė paslauga, implanto įsriegimas trunka apie 20 min. Dantų implantas atstoja tikro danties šaknį ir yra sriegiamas į kaulą,  tai neskausminga procedūra. Ant implanto dažniausiai iškart yra prisukama gijimo galvutė ir po 3-4 mėnesių kai implantas prigija, vyksta protezavimas ant implanto. Implantacija yra puikus pasirinkimas ne tik tuomet, jei neturite vieno ar kelių dantų. Jie tapo tikru išsigelbėjimu žmonėms, nebeturintiems nei vieno danties burnoje.

Atlikdami implantaciją, mūsų specialistai dažniausiai naudoja ir plazmoterapijos procedūrą. Prieš sriegdami implantą, jį išmirko iš paciento kraujo šviežiai išgautoje plazmoje, praturtintoje augimo faktoriais. Tuomet šį implantą sriegia į žandikaulį. Tokia technologija labai pasiteisino ir padeda pasiekti geresnių rezultatų:

 • implantas greičiau prigyja;
 • kaulinės ląstelės greičiau atsinaujina;
 • greičiau užsitraukia žaizda;
 • kyla mažiau komplikacijų.

Plazmoterapijos procedūra atliekama tokia seka:

 • Pacientui iš venos yra paimamas nedidelis kiekis kraujo;
 • Kraujas dedamas į specialią centrifugą, kurioje atskiriamos skirtingos kraujo dalys;
 • Toliau kraujas ruošiamas naudojant vakuuminę sistemą;
 • Išgaunama 2-3 kartus didesnė trombocitų koncentracija nei yra kraujyje;
 • Augimo faktoriai panaudojami (suleidžiami ar uždedami ant žaizdos) odontologinės procedūros metu;
 • Trombocitai atlieka savo darbą, o jūs džiaugiatės greitesniu ir sklandesniu gijimu.

Svarbu! Net vieno danties netekimas gali sukelti dantų pakitimų grandininę reakciją:

-  burnoje atsiradus trūkstamo danties dydžio tarpui, gretimi dantys gali iš esmės pakeisti savo poziciją ir „nukeliauti“ į atsivėrusį tarpą:

- kaulo tirpimas. Natūralūs dantys, įsitvirtinę žandikaulyje kramtymo ar kandimo metu nuolat stimuliuoja kaulą, jei pašalintas dantis nepakeičiamas implantu vyksta kaulo tirpimas.

- Dantų netektis ilgainiui gali pakeisti ir pačią veido formą, turi įtakos raukšlių susidarymui, žmogus vizualiai greičiau sensta. Netekus daugiau dantų, žandikaulio kontūrai linkę trauktis, todėl susidaro raukšlėtos lūpos ir veidas.
 

Kas sudaro galutinę danties atstatymo implantu kainą?

Danties atstatymo implantu suma susideda iš kelių etapų:

 1. Implanto įsriegimas. Vieno danties implanto kaina svyruoja nuo 499 iki 749 eurų, priklausomai nuo gamintojo.
 2. Gijimo galvutės prisukimas.
 3. Skenavimas ar atspaudo nuėmimas prieš protezavimą.
 4. Protezavimo kaina priklauso nuo pasirinkto danties vainikėlio. (Cirkonio keramika, cirkonio oksidas)
Kokia orientacinė dantų implanto kaina?

Dantų implanto kaina priklauso nuo gamintojo. Odontologas konsultacijos metu, įvertina paciento žandikaulio būklę, kaulo tvirtumą, paciento amžių ir kitas aplinkybes. Tada rekomenduoja konkrečius implantus, įvardija kiekvieno implanto privalumus ir leidžia pacientui nuspręsti. Vieno implanto kaina svyruoja tarp 499-749 Eur. 

Kadangi per metus įsukame keletą tūkstančių implantų, pacientams galime pasiūlyti geriausią implanto kainą rinkoje.

Ar implantas tikrai prigis?

99 proc., kad prigis implantas, Taip pat klinikoje naudojama inovatyvi PRGF (augimo hormono koncentrato iš jūsų kraujo plazmos naudojimas) technologija, kuri pagerina implanto prigijimą.

Kiek trunka implantacija?

Dantų implantacija yra kasdieninė, gana paprasta ir neilga procedūra. Pats implanto sriegimas trunka apie 20-25 minutes

Ar aš jausiu skausmą dantų implantacijos metu?

Ne, skausmo jūs nejausite. Klinikoje mes naudojame efektyvius ir saugius nuskausminamuosius vaistus, kurie jums leis jaustis patogiai. Mūsų gydytojai viską stengiasi atlikti kuo švelniau ir maloniau, o prieš pradedant procedūrą visuomet įsitikina, ar anestetikai jau suveikė. Dažnai po visko pacientai netgi paklausia: „Ar čia buvo viskas?“. Mes suprantame, kad implantacija yra tokia procedūra, kurios nepatiriate kasdien, todėl skausmo baimė kyla tik iš situacijos nežinojimo. Paprastai į antrą implantaciją žmonės ateina nusiteikę pozityviai ir būna gerokai ramesni.

Kas yra vienmomentė implantacija?

Vienmomentė implantacija – tai kompleksinė procedūra, kai yra ištraukiamas sugedęs dantis ar jo šaknis, o į jo vietą iš karto yra sriegiamas danties implantas.

momentine-implantacija

Jei išrautas dantis buvo priekinių dantų zonoje ant įsukto implanto tvirtinamas laikinas dantis arba padaroma kosmetinė plokštelė, kad žmogus galėtų komfortiškai jaustis viešumoje. Po 3-4 mėnesių, pilnai prigijus implantui, ant implanto tvirtinamas nuolatinis cirkonio keramikos vainikėlis. 

 

Ar taikote sedaciją implantacijos metu?

Taip, jeigu prieš operaciją Jūs labai jaudinatės, taip pat jei, yra sudėtingesnė operacija, kaip sinuso pakėlimas, galime taikyti sedaciją (gydymą miegant). Ji padeda nusiraminti žmonėms, kurie labai bijo odontologinių procedūrų, ir stipriai sumažina nerimo jausmą.

Kas yra „all-on-4“ („visi ant keturių“)?

Tai speciali metodika, sukurta žmonėms, neturintiems visų ar daugumos dantų.  Į kiekvieną žandikaulį yra įsriegiama po 4 implantus, o tuomet ant jų per 24-48 val. yra pritvirtinamas visų dantų protezas. Jis yra stabilus ir tvirtas, todėl su juo galima ir vėl valgyti norimą maistą. Šis protezas atrodo kaip natūralūs ir tikri dantys, su kuriais galima drąsiai šypsotis, nebijant, kad jie iškris.

all-on-4-implantu-kaina

Plačiau apie šį metodą skaitykite skiltyje "all-on-4" implantacijos metodika.

Kokią funkciją atlieka dantų implantai?

Danties implantas yra labai panašus į nedidelį varžtelį, kurį kiekvienas žmogus yra laikęs rankoje, kai teko kabinti paveikslą ar daryti remontą namuose. Skirtumas tas, kad implantas – tai medicininis varžtelis, pagamintas taip, kad kuo geriau prisitaikytų jūsų organizme.

Implanto tikslas – atkurti natūralios danties šaknies funkciją, t.y. jis yra pagrindas, ant kurio tvirtai ir stabiliai laikosi dirbtinis dantis, kad jūs galėtumėte nebijodamas mėgautis maistu ir šypsotis.

Kokius implantus jūsų klinika naudoja?

Klinikos odontologai dirba su kelių gamintojų implantais. Tai - rinkoje puikiai žinomos, gerą vardą ir klientų pasitikėjimą spėjusios užsitarnauti įmonės:

NobelBiocare (Švedija) implanto kaina  699 Eur.

nobel-biocare-implantai-kaina

Straumann (Šveicarija). Straumann implanto kaina -  699-749 Eur. Klinikoje naudojame Straumann SLA implantus ir Straumann SLActive (kurie dvigubai pagreitina implanto prigijimą)

straumann-implantai-kaina

Medentika (Vokietija), priklauso Straumann group, dantų implantų kaina 599 Eur.

sveicariski-dantu-implantai

Neodent (Brazilija), priklauso Straumann group, vieno danties implanto kaina 499 Eur.

      neodent-implantai

Norime pabrėžti, kad atlikdami implantaciją mes naudojame tik originalias gamintojų detales.

Iš ko pagamintas danties implantas?

Danties implantas yra pagamintas iš titano. Šią medžiagą po ilgų eksperimentų mokslininkai atrado kaip geriausią dantų implantams gaminti ir labiausiai tinkamą žmogaus organizmui, nes ji yra itin tvirta, užtikrina stabilumą bei nesukelia alerginių reakcijų taip, kaip įvairūs kiti metalai.

Kokios rekomendacijos po chirurginių procedūrų?
 1. Po chirurginės intervencijos keletą valandų iš žaizdos gali nestipriai kraujuoti. Dėl to seilės nusidažo rausva spalva. Kraujavimas stabdomas sukandus sterilų tamponą 30 minučių tiek kartų, kol kraujavimas sustoja.
 2. Visi paskirti geriami vaistai ir nosies lašai vartojami jau nuo pirmosios dienos po operacijos: Antibiotikai. Vartojimas būtinas pagal paskirtą receptą. Skausmui malšinti paskiriamas bet kuris vaistas, neskystinantis kraujo, vartoti reikia tol, kol skauda. Visi iki tol paskirti vaistai geriami tomis pačiomis dozėmis.
 3. Pirmąją parą rekomenduojama nedirbti fizinio darbo, daugiau laiko praleisti sėdimoje, vėsioje aplinkoje. Pirmąją parą negalima skalauti burnos ir vartoti karštų valgių ir gėrimų. Operuotos vietos neturi veikti mechaninis krūvis kramtant, todėl valgyti reikia minkštos konsistencijos nekarštą maistą priešinga puse.
 4. Kad patinimas būtų mažesnis, prie žando reikia priglausti ledo pūslę, suvyniotą į rankšluostį. Šaldoma 20 minučių su tokios pačios trukmės pertraukomis iki vakaro. Patinimas būna nuo minimalaus iki akivaizdžiai matomo ir priklauso nuo individualių organizmo savybių ir operacijos apimties. Didžiausias patinimas būna 2-3 parą po operacijos. Esant žymiam patinimui – rekomenduojama atvykti į kliniką, kur Jums bus suleisti – tinimą mažinantys vaistai.
 5. Kitą dieną po operacijos reikia atnaujinti burnos higieną: du kartus per dieną dantų pasta ir šepetėliu valyti dantis, o išsivalius skalauti burną 0.2% chlorheksidino tirpalu (pvz. „Eludril“). Jei burnoje matomos implantų galvutės, nuo trečios dienos reikia pradėti jas valyti dantų pasta ir šepetėliu nepaisant negausaus kraujavimo iš dantenų.
 6. Jei praėjus keletui dienų po operacijos savijauta ima blogėti, kamuoja bendras silpnumas, kyla temperatūra, operuotoje srityje stipriai patinsta audiniai, skauda ryjant seiles arba sumažėja išsižiojimas, skambinkite į kliniką darbo metu tel. 8 45 509 509 arba kreipkitės į artimiausią skubios pagalbos skyrių.
 7. Pirmąją savaitę po operacijos:
 • nerekomenduojama sportuoti.
 • vengti kaitinimosi pirtyse, vandenyje ar saulėje. Galima maudytis duše.
 • rinktis minkštesnį, žaizdos netraumuojantį maistą.
 • nerūkyti mažiausiai dvi savaites po operacijos, alkoholio nevartoti septynias dienas po operacijos.   

Antrąją savaitę, išėmus siūlus, galima vėl vartoti įvairios konsistencijos maistą, tačiau kramtyti reikia priešinga puse. Nuo antrosios savaitės nebereikalingi vaistai. Grįžtama prie įprastos burnos higienos, chlorheksidino tirpalas pakeičiamas paprastu vandeniu arba komerciniais skalavimo tirpalais.

Kaip atliekamas danties atkūrimas implantu?

Danties atkūrimą implantacijos metodu sudaro keli etapai, kurie gali išsidėstyti per 4-9 mėnesius, priklausomai nuo to, kaip gyja implantas jūsų burnoje ir kaip greitai norite turėti naują, gražų dantį:

 • Konsultacija, tyrimai (panoraminė nuotrauka), gydymo plano sudarymas ir aptarimas;
 • Implanto įsriegimas (trukmė 20 min.);
 • Gijimo galvutės pritvirtinimas ant įsriegto implanto;
 • Jei iškart gijimo galvutė prisukama, po 3-4 mėnesių galimas protezavimas;
 • Jei gijimo galvutė prisukama prigijus implantui t.y. po 3-4 mėnesių, protezavimas galimas ne anksčiaus kaip po 10 dienų;
 • Pasiruošimas protezavimui ant implanto (skenuojama arba nuimamas atspaudas ir per 1-2 savaites pagaminamas vainikėlis);
 • Suprotezuojamas cirkonio keramikos vainikėlis (karūnėlė) ant implanto.
Ar po implantacijos galėsiu eiti į darbą?

Į darbą galite eiti kitą dieną po implantacijos: vaistų poveikis bus pasibaigęs, jūs jausitės atsigavęs po procedūros. Tą pačią dieną nerekomenduojame grįžti į darbą, nes galite vis dar jausti vaistų poveikį, būti apsnūdęs, išsiblaškęs, ypač tuomet, jeigu jums buvo taikyta sedacija. Pirmą dieną geriau ramiai pailsėkite namuose.

Video

Privalumai

Ilgaamžiškumas

Dantų implantai yra ilgalaikis dantų atkūrimo sprendimas ir tinkamai juos prižiūrint gali tarnauti visą gyvenimą. Dauguma didžiųjų implantų gamintojų jiems suteikia viso gyvenimo garantiją.

Implanto kaina

Kasmet klinikos odontologai įsuka po keletą tūkstančių implantų, todėl Jums galime pasiūlyti itin patrauklią implanto kainą.

Patogumas

Po implantacijos jūs pagaliau galėsite atsisakyti nuolat krentančių, trinančių ir neestetiškų išimamų protezų. Dantų implantai visuomet tvirtai laikosi savo vietoje, nes tampa jūsų kūno dalimi. Su jais jausitės labai patogiai ir galiausiai tiesiog pamiršite, kad juos turite.

Valgymo malonumas

Neturint dantų ar nešiojant išimamus protezus sunku kramtyti, nuryjate netinkamai apdorotą maistą ir negalite valgyti daugybės produktų. Dantų implantai eliminuoja šias problemas, nes yra stabilūs ir tvirti, todėl jūs galite drąsiai valgyti savo mėgstamą maistą.

Pasitikėjimas savimi

Dantų implantai padeda susigrąžinti gražią šypseną. Turėdami visus dantis, kurie yra tvirti ir stabilūs, žmonės ima daugiau šypsotis, drąsiau jaučiasi, daugiau bendrauja su aplinkiniais, pradeda užsiimti aktyvia veikla.

Burnos sveikata

Užkertamas kelias žandikaulio kaulo tirpimui bei šsaugoma greta esančių dantų būklė, kadangi  implantu atkuriama danties šaknis, prie kurios ir tvirtinama karūnėlė (o ne prie gretimų dantų, kaip tiltinių protezų atveju).

Mūsų darbai

Paslaugos

Pirminė konsultacija dėl implantacijos

Konsultacijos metu įvertinama detali paciento dantų būklė, norai ir galimybės bei pasiūlomi efektyviausi implantavimo metodai bei implantų gamintojai.

Paslaugos trukmė: 15 min.
Paslaugos kaina: 0 - 0 €

Garantija

Rūpinamės savo klientų patogumu ir siekiame užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Aukštaitijos implantologijos klinikoje suteikiama ilgalaikė garantija dantų gydymui, implantacijos, protezavimo ir gydymo paslaugoms. Konsultacijos metu gydytojai įvertina individualią paciento dantų būklę, sudaro gydymo planą, nurodo gydymo procedūrų kainas ir informuoja apie dantų gydymui suteikiamas garantijas.

Turite klausimų? Mielai į juos atsakysime tel. 8 45 509 509

Pacientų atsiliepimai